ТВ КОМОДА ТИЦИАНО ГОЛЕМА

15.900 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

Шифра: 14415 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 194 х 54 x 50 cm Боја: Антички даб/Крем висок сјај Материјал: Тв комода изработена од медијапан со сјајна фолија. ТВ комодата од колекцијата TIZIANO е модерно парче мебел што ќе изгледа одлично во дневната соба. Корпусот на кабинетот е изработено во декор антички даб, совршено имитирајќи ја структурата на дрво, а предните делови се крем со висок сјај. Комодата има широко отворена полица за електроника и 3 фиоки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

194 х 54 x 50 cm

БОЈА

Антички даб/крем висок сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 16мм

ОПИС

Тв комода изработена од медијапан со сјајна фолија. ТВ комодата од колекцијата TIZIANO е модерно парче мебел што ќе изгледа одлично во дневната соба

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ТИЦИАНО ГОЛЕМА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби