ВИТРИНА ГРЕЈС

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 60,4 x 42 x 207,4 cm Боја: Колонијален даб со црна (како на сликата) Материјал: Витрина изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и МДФ лице, горна стаклена врата, метални црни ногари, со вклучено лед осветлување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ВИТРИНА ГРЕЈС”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 1

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби