ЗАКАЧАЛКА БРАН

24.900 ден

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 180 x 42 x 180 cm Ормар: 60 x 42 x 200 cm Низок елемент: 60 x 42 x 48 cm Среден елемент(бифе): 60 x 42 x 88 cm Закачалка: 60 x 22 x 150 cm Огледало: 60 x 2,5 x 90cm Боја: Бела сјај Изработка: Закачалка изработена од високо квалитетна иверка со дебелина 18mm(костур) и лице ПВЦ фолија бела сјај, вклучено огледало.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА БРАН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби