ЗАКАЧАЛКА МОНА

16.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

ТОРТАНА-БЕЛА
ТОРТАНА-БЕЛА
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 200 x 39 x 193 cm Висок елемент: 60 x 39 x 193 cm Низок елемент: 79 x 39 x 98,5 cm Зиден панел – закачалка: 60 x 22 x 193 cm Огледало: 79 x 2 x 79 cm Боја: Бела Мат со Тортана Изработка: Висококвалитетна иверка ,ормар со шипка и дополнителен простор за складирање. голем простор за складирање на делот за обувки со огледало и помошна полица на закачалката.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА МОНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби