ЗАКАЧАЛКА СУЗЕ

18.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

АРТИСАН-ПЕРЛА
АРТИСАН-ПЕРЛА
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 210 x 42 x 193 cm Ормар: 50 x 42 x 193 cm Низок елемент: 80 x 42 x 55 cm Широк елемент : 80 x 42 x 101 cm Закачалка: 80 x 2,5 x 120 cm Огледало: 70 x 2.5 x 84,5 cm Боја : Артисан со Перла Изработка: Закачалка изработена од иверка со дебелина 18mm,едно криелн плакар,две вратички на нискиот дел и две фиоки и две вратички на широкио елемент.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА СУЗЕ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби