Купи!

АГ ГРАНАДА ДЕСНА ИЗБОР БОЈА

58.800 ден-3% НАМАЛУВАЊЕ

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12371 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 285 х 228 cm 3-тросед: L 177 х W 110 х H 87-109 cm 2-двосед: L 228 х W 110 х H 87-109 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 59 Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 16 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунгер NF-25, деб. 10 cm обликуван Подлога под наслон: Конструкција Механизам на тросед: / Механизам на двосед: / Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ГРАНАДА ДЕСНА ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби