АГ МИЛАНО ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###

52.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12789 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 320 х 250 cm 3-тросед: L 250 х W 95 х H 95 cm 2-двосед: L 225 х W 95 х H 95 cm Височина на седиште: 40 cm Бои/Дезени: – Ф-424 (излог) – Ф-423 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на бои – Еднобојно Механизам: Нема Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 14 cm + 3 cm T-25 Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници наполенти со дробен сунѓер и силиконски снегулки Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ МИЛАНО ЛЕВА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби