АГ ТЕСЛА ЛЕВА ИЗБОР БОЈА

47.900 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14375 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 290 х 242 cm 3-тросед: L 195 х W 100 х H 80-95 cm 2-двосед: L 242 х W 100 х H 80-95 cm Височина на седиште: 42 cm Длабочина на седиште: 52 cm Бои/Дезени: СИТЕ Комбинирање: / Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел.гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер тип С-23, деб. 10 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Механизам: / Механизам за глава: Подесувачки механизам Ногари: Никлувани

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ТЕСЛА ЛЕВА ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби