АГ ВЕРНАЦА У-172 ЛЕВА КОЖА

69.900 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 8990 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 201×244 x 88 х 90cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште: 49 cm Боја: – Кафена (10BH DENVER) – Крем (10BF DENVER) Изработка: Аголна Гарнитура изработена во кожа.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “АГ ВЕРНАЦА У-172 ЛЕВА КОЖА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби