БИФЕ АЛМИРА ОНЛАЈН

43.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

216 x 48 x 88 cm

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Бифе изработено од медијапан со златни хромирани ногари, златни апликации, со вклучено меко затворање. Ова бифе ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ АЛМИРА ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби