БИФЕ БЈАНКА СО ОГЛЕДАЛО

45.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 231 x 53 x 80 cm Огледало: 110 x 110 cm Боја: Орев Материјал: Бифе изработено од МДФ орев со црни метални ногари. Ова бифе со огледало ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ БЈАНКА СО ОГЛЕДАЛО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби