БИФЕ БУГАТИ СО ОГЛЕДАЛО

45.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

205 x 47 x 85 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Огледало: 180 x 62 x 2.5 cm

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Бифе изработено од медијапан со бакарни ногари, со вклучено меко затворање, со една врата од страната на бифето, лизгачка плотна која се отвара за дополнителен простор за вашиот накит.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 45 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ БУГАТИ СО ОГЛЕДАЛО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби