БИФЕ ЈАГУАР СО ОГЛЕДАЛО

59.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13684 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 216 x 50 x 90 cm 2 х Огледало: 61 x 102 x 5 cm Боја: Бела со златно Материјал: Бифе изработено од МДФ со златни хромирани ногари, златни апликации. Ова бифе со огледало ќе го привлече вниманието во секоја просторија во која се наоѓа, создавајќи гламурозно чувство во просторот

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИФЕ ЈАГУАР СО ОГЛЕДАЛО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби