ФОТЕЛЈА ХЕРА ОД ЗАЛИХА ###

15.300 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Ф-431С
Ф-431С
Избриши
Шифра: 14262 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 97 х W 97 х H 95 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 58 cm Бои и дезени: – Ф-431С – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Механизам: Нема Бои/Дезени: Сите Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер тип ХР-35, деб 14cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел.гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер С-23, деб. 8 cm Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ХЕРА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби