ФОТЕЛЈА ЛУКС

28.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 11444 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 86 x 95-160 x 84-105 cm Боја: – Крем – Сива Изработка: Фотеља со релакс механизам, изработена од високо квалитетен штоф во Крем и Сива боја. Риклајнер функција.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ЛУКС”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби