ФОТЕЛЈА МАСЕРАТИ ИЗБОР БОЈА

18.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14402 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 83 х W 94 х H 85 cm Длабочина на седиште: 56 cm Височина на седиште: 46 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам: Нема Седиште: Сунѓер ХР-35, деб. 15 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунгер С-23, деб. 7 cm Ногари: Метални, никел

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА МАСЕРАТИ ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.