ФОТЕЛЈА МИЛАНО (ДЦ 880)

9.900 ден

47 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 68 x 65 x 85 cm Димензии на седечки дел: 50 x 40 cm Висина на седечки дел: 46 cm Боја: – Сива – Крем – Црна Изработка: Фотеља изработена од штоф на делот за седење и потпирање и Црни фарбани метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА МИЛАНО (ДЦ 880)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби