ФОТЛЈА ПЕРЛА

12.999 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 11915 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 77 х W 86 х H 103 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 56 cm Боја: Црна Изработка: Фотеља изработена во штоф.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЛЈА ПЕРЛА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби