ФОТЕЉА РЕЛАКС МОНДИВИ 55006

29.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

СВЕТЛОСИВА
СВЕТЛОСИВА
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 80 х 86 х 106 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 49 cm Должина кога е спуштена: 157 cm Боја: Сива Изработка: Релакс фотеља изработена во штоф. Фотељата е клацкалка, со можност за вртење од 360 степени и релакс механизам.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЉА РЕЛАКС МОНДИВИ 55006”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби