ФОТЕЛЈА РЕЛАКС МОНДИВИ ПАРАДАЈС

27.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: 75 х 94 x 103 cm Боја: Крем Изработка: Фотелја изработена од висококвалитетна еко кожа, со електричен релакс механизам, вклучен УСВ приклучок

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА РЕЛАКС МОНДИВИ ПАРАДАЈС”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби