ФОТЕЛЈА РЕЛАКС ОСЛО КРЕМ

23.900 ден

Check 13 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14785 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 75 х 95-158 x 100-79 cm Боја: Крем Изработка: Фотелја изработена од висококвалитетен штоф, со релакс механизам

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

75 х 95-158 x 100-79 cm

БОЈА

Крем

МАТЕРИЈАЛ

Фотелја изработена од висококвалитетен штоф, со релакс механизам

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА РЕЛАКС ОСЛО КРЕМ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби