ФОТЕЛЈА ВЕРОНА ОД ЗАЛИХА ###

15.300 ден

Нема на залиха

Шифра: 14335 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: L 81 х W 95 х H 95 cm Длабочина на седиште: 58 cm Височина на седиште: 44 cm Бои/Дезени: – Ф-433С (излог) – Ф-431С Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Механизам: / Седиште: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунгер С-23, деб. 8 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ФОТЕЛЈА ВЕРОНА ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.