КЛАЦКАЛКА ПАРИС 4013 ТОП ЦЕНА

9.900 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 68 x 65 x 98 cm Висина на седечки дел: 50 cm Боја: Зелена Изработка: Клацкалка изработено од дрво во Орев боја и Зелен штоф. Вистинската клацкалка за Вашиот топол дом.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛАЦКАЛКА ПАРИС 4013 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби