КЛУБ АДЕЛ ТОП ЦЕНА

19.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13633 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 120 x 68 х 41 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од Американски фурниран медијапан, со хромирани ногари и златни апликации на плотната.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ АДЕЛ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби