КЛУБ АРЕС

21.300 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Бела
Бела
ОРЕВ
ОРЕВ
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 1: Ф 69 x 42 cm 2: Ф 80 x 48 cm Боја: – Орев – Бела Изработка: Клуб маса изработена од МДФ, со две плотни и со златни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ АРЕС”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби