КЛУБ РОМА – ОНЛАЈН

24.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13617 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

119 x 69 х 48 cm

БОЈА

Антрацит со Светло Сива – Светло Сива со Златна

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Клуб маса изработена од специјален медијапан со посебна постапка со што се добива уникатна структура на медијапанот. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 45 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ РОМА – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби