ЛЕЖАЈ БУГАТИ СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНЛАЈН

75.400 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15001 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 186 x 239 x 110 cm (за душек 180 x 200 cm) Тоалетна: 135 x 47 x 85 cm Огледало на тоалетна: 96 x 18 x 100 cm 2хНатказни: 67 x 47 x 60,7 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот се состои од лежај, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Лежај и тоалетна изработени од медијапан, метални ногари и рачки, фиоките се со меко затворање, вклучено лед осветлување на таблата на лежајот. Плотните на натказните и тоалетната се со лизгачка плотна, а страничниот дел се отвора за додатоци.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување и меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БУГАТИ СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби