ЛЕЖАЈ БУГАТИ

31.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 15064 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензија: 186 x 239 x 110 cm (за душек 180 x 200 cm) Боја: Како на сликата Изработка: Лежај изработен од медијапан, метални ногари, вклучено лед осветлување на таблата. Лежај кој зрачи со луксуз

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БУГАТИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian