ЛЕЖАЈ ДАРИЈАН 140Х200

19.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13440 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 147 х 218 х 124 cm Висина на лежај: 33 cm За душек: 140 x 200 cm Бои/Дезени: СИТЕ Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со дрвени ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ДАРИЈАН 140Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 1

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби