ЛЕЖАЈ ДАРИЈАН 180Х200 ОД ЗАЛИХА ###

22.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Ф-394С
Ф-394С
Избриши
Шифра: 11351 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 194 х 218 х 124 cm Висина на лежај: 33 cm За душек: 180 x 200 cm Изработка: – Ф-391С – Ф-394С – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Број на Бои: Еднобојна Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со дрвени ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ДАРИЈАН 180Х200 ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби