ЛЕЖАЈ ЕМПИРЕС 180Х200

35.900 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13477 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 191 х 210 х 135 cm Димензии за душек: 180 х 200 cm Висина на лежај: 40 cm Боја: Крем (C112639) Изработка: Лежај изработен во штоф со механизми за подигање на душекот за дополнителен простор за складирање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЕМПИРЕС 180Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби