ЛЕЖАЈ КОТОН ЛАТЕКС 180Х200

39.900 ден

На залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13920 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 208 х 208 х 151 cm Висина на лежај: 38 cm Димензии за душек: 180х200 Боја: Крем Изработка: Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со механизам за подигање. На таблата се вклучени две USB порт. како и Bluetooth. Кај овој лежај функционалноста и благородноста се претставени заедно

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ КОТОН ЛАТЕКС 180Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби