ЛЕЖАЈ ЛУНА СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНЛАЈН

84.950 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14985 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 180 x 211 x 132 cm (за душек: 180 x 200 cm) Тоалетна со огледало: 160 х 48,5 х 180 cm Натказни: 70 х 48,5 х 115,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Лежај и тоалетна Луна се луксузно во исто време и интимна комбинација на бои и теми кои совршено се вколпуваат во една целина

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЛУНА СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби