ЛЕЖАЈ МАЈБАХ 160Х200 ТОП ЦЕНА

41.900 ден

3 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13917 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 217 x 164 x 133 cm Висина на седиште: 37 cm Димензии за душек: 160х200 Боја: Кафена Тапациран лежај изработен од висококвалитетни материјали, со механизам за подигање. Кај овој лежај функционалноста и благородноста се претставени заедно

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАЈБАХ 160Х200 ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби