ЛЕЖАЈ МАРЧЕЛО ФРАНЦУСКИ 160х200 см ИЗБОР БОЈА

34.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13573 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 172 х 230 х 127 cm Димензии за спиење: 160 х 200 cm Висина на лежај: 45 cm Бои/Дезени: СИТЕ Комбинирање: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Лежај: Федер – Бонер (језгро) 14 cm, Филц, Сунѓер Тип С-25 деб. 3 cm, Штепано платно Подлога под лежај: Шпер Табла: Сунѓер С-20, деб. 4 cm Механизам: Клик-Клак макази на лежај Ногари: Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАРЧЕЛО ФРАНЦУСКИ 160х200 см ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби