ЛЕЖАЈ МАРЧЕЛО ЛАТОФЛЕКС 160х200 см ОД ЗАЛИХА ###

26.900 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии надворешно: 172 х 230 х 127 cm Висина на лежај: 37 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/дезени: – Ф-368С (излог) – Ф-373С – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Број на бои: Еднобојна Механизам: Латофлекс Табла – Сунѓер Тип С-20, деб 4cm Ногари – Метални, црни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАРЧЕЛО ЛАТОФЛЕКС 160х200 см ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби