ЛЕЖАЈ РИКСОС 160Х200 ТОП ЦЕНА

21.900 ден

Check 1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 11057 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензии: 165 х 220 х 122 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm Висина на лежај: 37 cm Боја: – Сива (NEON 16) – Зелена (BABYFACE 49) – Песочна (BABYFACE 08) Изработка: Лежај изработен во штоф со механизми за подигање на душекот за дополнителен простор за складирање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ РИКСОС 160Х200 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби