ЛЕЖАЈ ВЕНЕДИК 2 СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА

82.950 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14994 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 188 x 214 x 121,5 cm (за душек 180 х 200 cm) Висина на лежај: 37 cm Тоалетна: 128 x 49 x 190,5 cm Натказни: 68 x 50 x 121,5

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот се состои од лежај, тоалетна со огледало и две натказни

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Лежај и тоалетна Венедик 2 изработени од медијапан со златни декорации, меко затворање на сите фиоки .Механизам за кревање на лежајот со дополнителен простор за скалдирање.

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ВЕНЕДИК 2 СО КАСЕТКИ И ТОАЛЕТНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби