НАТКАЗНА КОТОН ЛАТЕКС

5.600 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

КРЕМ
КРЕМ
Избриши
Шифра: 13926 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 46 x 40 x 60 cm Боја: Крем Изработка: Тапацирана натказна со две фиоки и златни ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “НАТКАЗНА КОТОН ЛАТЕКС”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби