ПЕТОСЕД ТЕСЛА 2 ТРОСЕДИ ПРОМО

51.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14207 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 290 х 290 х 102 х 75-95 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 53 cm Бои/Дезени: ИЗБОР ОД СИТЕ ПР ПЛАТНА Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 16 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер С-25, деб. 14 cm Механизам: Нема Ногари: Метални, никлувани

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПЕТОСЕД ТЕСЛА 2 ТРОСЕДИ ПРОМО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.