ШИБЕР АЛМИРА – ОНЛАЈН

66.950 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14998 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

258,8 x 69 x 219 cm

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Плакар изработен од медијапан, една врата е со огледало, вратите се лизгачки, вклучено лед осветлување. Плакар кој зрачи со луксуз во исто време и функционален

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување

МЕХАНИЗАМ

Меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР АЛМИРА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби