СПАЛНА ВЕНЕДИК

137.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Лежај со натказни: 342 x 213 x 124 cm (за душек 180 х 200 cm) Висина на лежај: 37 cm Плакар: 264 x 63.5 x 218 cm (со лизгачки врати) Тоалетна: 128 x 49 x 192 cm Боја: Крем со Храст Материјал: Спална соба изработена од медијапан со златни декорации, лед осветлување во плакарот, меко затворање на сите фиоки и на вратите на плакарот. Плакар со огледало и на двете врати од кои едната комбинирана со медијапан и златни декорации. Механизам за кревање на лежајот со дополнителен простор за скалдирање. Аристократска спална која плени со својата убавина. * Вклучена гратис монтажа

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ВЕНЕДИК”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби