СТОЛ АЛМИРА

7.990 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

КРЕМ
КРЕМ
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 50 x 52 x 90 cm Димензии на седечки дел: 52 x 47 cm Висина на седечки дел: 47 cm Боја: Крем Изработка: Ретро модерна трпезариска столица – неверојатен спој на винтиџ елеганција и модерна привлечност, висконтот го стимулира вашиот животен простор со елегантни линии, дизајн од средината на векот, богата текстура и луксузни златни акценти

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ АЛМИРА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби