СТОЛ АРЕС

6.990 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

КАФЕНА
КАФЕНА
Темно сина
Темно сина
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 53 x 56 x 82 cm Димензии на седечки дел: 49 x 50 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: – Кафена – Темно Сина Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Златно сјајни метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ АРЕС”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби