СТОЛ БЕЛДЕН ТОП ЦЕНА

3.990 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 9729 Категорија: Салон: ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 46 x 52 x 89 cm Димензии на седечки дел: 45 x 42 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: – Сива – Кафена Изработка: Стол со тапациран штоф на седечки дел и метални ногари црн мат.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ БЕЛДЕН ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби