СТОЛ БУГАТИ

7.990 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

KREM
KREM
СВЕТЛОКАФЕНА
СВЕТЛОКАФЕНА
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 55 x 55 x 88 cm Димензии на седечки дел: 53 x 49 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: Крем Изработка: Стол изработен во штоф со бакарни ногари. Заоблениот грб, со прекрасни детали, ги прегрнува контурите на телото за удобно седење и тенки метални нозе внесуваат современ допир во вашата кујна, хотел или канцеларија. Модерен кујнски стол кој одговара на сите ентериери, каде ќе го поставите вашиот?

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ БУГАТИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби