СТОЛ ДОМИНИК НИЛДА/ФОРЦЕ ТОП ЦЕНА

3.390 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 12400 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 36 x 45 x 79 cm Димензии на седечки дел: 47 x 47 cm Висина на седечки дел: 36 cm Боја: Сива боја на наслонот за потпирање(како на сликата) и зелена еко кожа на седечкиот дел,со светло кафеави ногари Изработка: Стол изработен во штоф на наслонот за потпирање и еко кожа на седечкиот дел, со дрвени ногари. Овој стол лесно ќе се вклопи во Вашето уникатно катче.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ДОМИНИК НИЛДА/ФОРЦЕ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби