СТОЛ ЈАГУАР ЖИЦА

9.990 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13776 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 55 x 60 x 84 cm Димензии на седечки дел: 49 x 50 cm Висина на седечки дел: 45 cm Боја: Темно зелена со златно Изработка: Стол изработен од штоф со златна рамка. Овој стол е удобен и хипнотизирачки одеднаш. Секако дека ќе биде фокусна точка во секоја просторија, столот Јагуар е парче што мора да го имате.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ЈАГУАР ЖИЦА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби