СТОЛ ЈАГУАР

8.990 ден

4 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 48 x 50 x 93 cm Димензии на седечки дел: 49 x 50 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: Темно зелена со златно Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Прекрасните златни ногарки, наслонот на столот и едноставниот дизајн ќе ја направат оваа столица ѕвезда на вашата трпезарија во годините што доаѓаат!

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ЈАГУАР”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби