СТОЛ ЛУКСОРИ (СКАЈ 9820)

5.190 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 10906 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензија: 41 x 61 x 98 cm Димензии на седечки дел: 46 x 50 cm Висина на седечки дел: 47 cm Боја: – Бела – Црна – Сива (количината под Сериски Број КРЕМ е СИВА боја) Изработка: Стол изработен од еко-кожа на делот за седење и потпирање и хромирани метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ЛУКСОРИ (СКАЈ 9820)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби